Press "Enter" to skip to content

Pirtininkystės tradicijos...

Įvairios folkloro grupės...

Gyva muzika...

Šimtmetinės istorijos...

Kulinarinis paveldas...

previous arrow
next arrow
Slider

Privatumo politika

Kas mes esame…?

Mūsų svetainės adresas yra:  www.vilnonesdienos.lt

Vyriausiasis svetainės administratorius Lukas Simsonas
E-pašto adresas: lukas.simsonas@gmail.com
Tel.: +370 (625) 51 758

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame…?

 

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame komentarų formoje pateiktus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo eilutes, kad būtų lengviau aptikti šlamštą.

Žiniasklaida

Jei įkeliate vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti įkelti vaizdus su įdėtais vietos duomenimis. Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš vaizdų svetainėje.

Kontaktinės formos

Kai lankytojai pateikia svetainėje kontaktinę formą, mes renkame formoje pateiktus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo eilutes, kad būtų lengviau aptikti šlamštą.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų vėl pildyti savo duomenų, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei lankysitės mūsų prisijungimo puslapyje, mes nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis išmetamas uždarant naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad būtų išsaugota jūsų prisijungimo informacija ir jūsų ekrano pasirinkimai. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar publikuosite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima jokių asmeninių duomenų ir tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis pasibaigia po 1 dienos.

Įdėtas turinys iš kitų svetainių

Straipsnius šioje svetainėje gali sudaryti įterptasis turinys (pvz., Vaizdo įrašai, vaizdai, straipsniai ir pan.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys elgiasi lygiai taip pat, lyg lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptuoju turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įterptuoju turiniu stebėjimą, jei turite sąskaitą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Su kuo mes dalijamės Jūsų duomenimis

Esame vieninteliai Jūsų pateiktų duomenų mūsų svetainėje valdytojai.

Kiek laiko mes saugome Jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip mes galime atpažinti ir patvirtinti bet kokius paskesnius komentarus automatiškai, užuot laikę juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei tokių yra), mes taip pat saugome jų pateiktą asmeninę informaciją savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada pamatyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti savo vartotojo vardo). Tinklalapių administratorius taip pat gali pamatyti ir redaguoti tą informaciją.

Kokias teises turite savo duomenis

Jei turite sąskaitą šioje svetainėje arba turite komentarų, galite paprašyti gauti eksportuotą failą su asmeniniais duomenimis, kuriuos turime apie jus, įskaitant visus duomenis, kuriuos pateikėte mums. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus Jūsų turimus asmeninius duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur mes siųsime Jūsų duomenis

Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojantis automatine šlamšto aptikimo paslauga.

Comments are closed.